Aktualności ze szkoleń - PLANY 2021 r.

10.12.2019

Szanowni Państwo,

dziękujemy za udział w naszych szkoleniach, konsultacjach oraz auditach wewnętrznych w 2020 r. 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług szkoleniowych w przyszłym roku. Zakres naszej oferty nieustannie rozszerzamy o nowe tematy. Prowadzimy szkolenia otwarte oraz zamknięte - dedykowane dla konkretnego laboratorium. Forma naszych szkoleń i konsultacji jest również elastyczna. W zależności od potrzeb laboratoriów dostosowujemy nasze usługi pod konkretne wymagania i oczekiwania. 

Zapraszamy do zakładki kalendarium i zapoznania się z naszymi planami na 2021 r. - pierwsze plany już dostępna na pierwsze półrocze https://www.msedu.pl/szkolenia/kalendarium

Więcej informacji oraz odpowiedzi na Państwa pytania o szkoleniach zamkniętych i konsultacjach uzyskają Państwo pod nr telefonu: 665 50 50 15 lub pisząc na mk@msedu.pl

Zapraszamy również do przejrzenia naszych referencji.