Aktualności ze szkoleń

22.02.2019

Szanowni Państwo,

dziękujemy za udział w naszych szkoleniach oraz konsultacjach. Koniec roku 2018 oraz początek 2019 zdominowane zostały przez szkolenia i konsultacje z wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. Państwa opinie oraz uwagi z ankiet pozwalają nam pochwalić się bardzo wysokimi ocenami dla naszych szkoleń i konsultacji. 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług szkoleniowych, które nieustannie rozszerzamy o nowe tematy. Prowadzimy szkolenia otwarte oraz zamknięte - dedykowane dla konkretnego laboratorium. Forma naszych szkoleń i konsultacji jest również elastyczna. W zależności od potrzeb laboratoriów dostosowujemy nasze usługi pod konkretne wymagania i oczekiwania. 

Więcej informacji oraz odpowiedzi na Państwa pytania o szkoleniach zamkniętych i konsultacjach uzyskają Państwo pod nr telefonu: 665 50 50 15 lub pisząc na mk@msedu.pl

Zapraszamy również do przejrzenia naszych referencji.